Panasonic ERJ-A1BFR43U
Res Thick Film 1225 0.43 Ohm 1% 1.33W ±100ppm/°C Molded Wide Terminal SMD Embossed Carrier T/R
数据表和文档
相关零件
TE ConnectivityRL73H3AR47FTE
Res Thick Film 2512 0.47 Ohm 1% 1W ±100ppm/°C Molded SMD SMD Embossed Plastic T/R
TE ConnectivityRL73H3AR47FTE
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 1W, 0.464ohm, 0.6812V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 2512
PanasonicERJ-1TRQFR43U
Res Thick Film 2512 0.43 Ohm 1% 1W ±200ppm/°C Molded SMD SMD Embossed Carrier T/R
Res Metal Strip 2512 0.4 Ohm 1% 1W ±75ppm/°C Molded SMD Embossed Plastic T/R
Res Metal Strp 2512 470M Ohm 1% 1W 75Ppm/ C Smd Embossed Rohs Compliant: Yes
描述
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 1.33W, 0.43ohm, 200V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 1225
2512 Wide terminal SMD resistor, 2512 Wide termina
THICK FILM RESISTOR, 0.43OHM, 1%, 2512
Panasonic ERJA1BFR43U - Current Sensing Chip Resistors
Resistor, Thick Film, 0.43Ohm, 1%, 2512; Resistance:0.43Ohm; Product Range:Erj-A1 Series; Resistor Case/Package:2512 Wide; Power Rating:1.33W; Resistance Tolerance:± 1%; Resistor Technology:Thick Film; Product Length:3.2Mm Rohs Compliant: Yes |Panasonic ERJ-A1BFR43U