Panasonic ERJ-8GEYJ394V
Thick Film Chip Res, 1206, 1/8W 5% 390Kohm, 7 inc
数据表和文档
Panasonic
Datasheet0 页0 年前
JRH Electronics
Burklin Elektronik
DigiKey
Electro Sonic
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
Resistance
390 kΩ
390 kΩ
390 kΩ
Tolerance
5 %
5 %
5 %
Power Rating
250 mW
250 mW
250 mW
Temperature Coefficient
200 ppm/°C
200 ppm/°C
200 ppm/°C
相关零件
Res Thick Film 1206 390K Ohm 5% 0.25W(1/4W) ±200ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 0.25W, 390000ohm, 200V, 5% +/-Tol, Surface Mount, 1206
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.25W, 390000ohm, 200V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 1206
Res Thick Film 1206 360K Ohm 5% 0.25W(1/4W) ±200ppm/C Pad SMD Automotive T/R
PanasonicERJ-P08J394V
Res Thick Film 1206 390K Ohm 5% 0.33W ±200ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
描述
1206 (3216Metric) FIXED RESISTOR ERJ 0.126Lx0.063W 3.20mmx1.60mm 0.25W 1/4W 390kOhm ±200ppm/C
Thick Film Chip Resistor, 390000 ½, 5 %, 0.25 W