Panasonic ERJ-8GEYJ130V
Thick Film Chip Res, 1206, 1/8W 5% 13ohm, 7 inch reel
数据表和文档
Panasonic
Datasheet0 页0 年前
Master Electronics
Burklin Elektronik
Arrow Electronics
DigiKey
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
Stock
34,137
Resistance
13 Ω
13 Ω
13 Ω
Case/Package
1206
Tolerance
5 %
5 %
5 %
Power Rating
250 mW
250 mW
250 mW
Temperature Coefficient
200 ppm/°C
200 ppm/°C
200 ppm/°C
供应链
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date1993-02-01
相关零件
Res Thick Film 1206 13 Ohm 5% 0.25W(1/4W) ±200ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
Res Thick Film 1206 13 Ohm 5% 1/4W ±200ppm/°C Molded SMD Paper T/R
Resistor Thick Film 1206 12 Ohm 5% 1/4 Watt ±200ppm °C Surface Mount Paper Tape and Reel
Res Thick Film 1206 12 Ohm 5% 0.25W(1/4W) ±200ppm/C Pad SMD T/R Automotive
MCR FIXED RESISTOR 1206 (3216Metric) Chip Resistor ±5% ±200ppm/C 12Ohm 0.25W 1/4W
Yageo GroupRC1206JR-0713RL
250mW Thick Film Resistors 200V ±100ppm/℃ ±5% 13Ω 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
描述
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.25W, 13ohm, 200V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 1206
1206 (3216Metric) FIXED RESISTOR ERJ 0.126Lx0.063W 3.20mmx1.60mm 0.25W 1/4W 13Ohm ±200ppm/C
Thick Film Chip Resistor, 13 ½, 5 %, 0.25 W