Panasonic ERJ-6RQJR51V
Res Thick Film 0805 0.51 Ohm 5% 0.125W ±250ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
数据表和文档
IHS
Datasheet10 页5 年前
Panasonic
Master Electronics
Burklin Elektronik
Electro Sonic
供应链
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date1998-06-01
相关零件
TE ConnectivityRLP73K2AR51JTD
Res High Power Current Sense Thick Film 0805 0.51 Ohm 5% 1/4W ±200ppm/°C Molded Paper T/R
Yageo GroupRL0805JR-070R51L
125mW Thick Film Resistors ±5% ±200ppm/℃ 510mΩ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS