Panasonic ERJ-6RQJR27V
Res Thick Film 0805 0.27 Ohm 5% 0.125W ±250ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
数据表和文档
Panasonic
Datasheet4 页9 年前
Master Electronics
Burklin Elektronik
DigiKey
Electro Sonic
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%