Panasonic ERJ-1TYJ432U
Res Thick Film 2512 4.3K Ohm 5% 1W ±200ppm/°C Molded SMD SMD Embossed Carrier T/R
NRND
价格与库存
数据表和文档
Panasonic
Datasheet0 页0 年前
Master Electronics
Farnell
Burklin Elektronik
Arrow Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
SnapEDA
符号封装
3D下载
备用零件
Price @ 1000
Stock
38,058
Authorized Distributors
6
Resistance
4.3 kΩ
4.3 kΩ
4.3 kΩ
Case/Package
2512
Tolerance
5 %
5 %
5 %
Power Rating
1 W
1 W
1 W
Composition
Thick Film
Thick Film
Temperature Coefficient
200 ppm/°C
200 ppm/°C
200 ppm/°C
供应链
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2000-11-29
Lifecycle StatusNRND (Last Updated: 6 months ago)
Manufacturer Lifecycle StatusNRFND (Last Updated: 6 months ago)
相关零件
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 1W, 4300ohm, 500V, 5% +/-Tol, Surface Mount, 2512
Res Thick Film 2512 4.3K Ohm 5% 1W ±200ppm/C Pad SMD Automotive T/R
TE Connectivity35204K7JT
Res Thick Film 2512 4.7K Ohm 5% 1W ±200ppm/C Pad SMD T/R
Res Thick Film 2512 4.7K Ohm 5% 1W ±200ppm/C Pad SMD Automotive T/R
TE Connectivity35204K7JT
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 1W, 4700ohm, 500V, 5% +/-Tol, Surface Mount, 2512
描述
Thick Film Chip Resistor, 2512, 1W 5% 4.3Kohm, 7 inch reel
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 1W, 4300ohm, 200V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 2512