Panasonic ERJ-1TRQJ3R9U
Res Thick Film 2512 3.9 Ohm 5% 1W ±100ppm/°C Molded SMD Embossed Carrier T/R
数据表和文档
Panasonic
Datasheet4 页9 年前
Farnell
Newark
Master Electronics
Electro Sonic
库存历史记录
3 个月趋势:
+594%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Component Search Engine
符号封装
3D下载
相关零件
PanasonicERJ-1TYJ3R9U
Res Thick Film 2512 3.9 Ohm 5% 1W -100ppm/C to 600ppm/C Molded SMD Embossed T/R
TE Connectivity35203R9JT
Res Thick Film 2512 3.9 Ohm 5% 1W ±350ppm/°C Molded SMD SMD T/R
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 1W, 3.9ohm, 500V, 5% +/-Tol, Surface Mount, 2512
Yageo GroupRC2512JK-073R9L
Res Thick Film 2512 3.9 Ohm 5% 1W ±200ppm/C Pad SMD T/R
Res Thick Film 2512 3.9 Ohm 5% 1W ±200ppm/C Pad SMD Automotive T/R
描述
Avnet Japan
Resistor, thick film, SMD 2512 (6330), 3.9 Ω, 1 W, ±5 %, ERJ1TRQJ3R9U
Current Sense Resistors - SMD 2512 3.9ohms 5% Thick Film Resistor
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 1W, 3.9ohm, 1.9748V, 5% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 2512
2512 (6432Metric) FIXED RESISTOR ERJ 0.252Lx0.126W 6.40mmx3.20mm 1W 3.9Ohm ±100ppm/C