Panasonic ERJ-1TNF1103U
Res Thick Film 2512 110K Ohm 1% 1W ±100ppm/°C Molded SMD Embossed Carrier T/R
NRND
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet8 页5 年前
Panasonic
Master Electronics
Burklin Elektronik
DigiKey
供应链
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2004-02-02
Lifecycle StatusNRND (Last Updated: 6 months ago)
Manufacturer Lifecycle StatusNRFND (Last Updated: 6 months ago)
相关零件
Res Thick Film 2512 110K Ohm 1% 1W ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Yageo GroupRC2512FK-07110KL
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 1W, 110000ohm, 200V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 2512
PanasonicERJ-U1TF1103U
Res Thick Film 2512 110K Ohm 1% 1W ±100ppm/C Sulfur Resistant Pad SMD Automotive T/R
Res Thick Film 2512 100K Ohm 1% 1W ±100ppm/°C Molded SMD SMD Blister T/R
Yageo GroupRC2512FK-07100KL
Res Thick Film 2512 100K Ohm 1% 1W ±100ppm/C Pad SMD T/R
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 1W, 121000ohm, 500V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 2512
描述
Panasonic ERJ1TNF1103U - General Purpose Chip Resistors
2512 THK CHIP 110K 1%