Panasonic ERJ-1GNJ111C
Res Thick Film 0201 110 Ohm 5% 0.05W(1/20W) ±200ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
数据表和文档
Panasonic
Datasheet0 页0 年前
3 个月趋势:
+27.97%
备用零件
Price @ 1000
Stock
14,302
Authorized Distributors
6
Resistance
110 Ω
110 Ω
Case/Package
Tolerance
5 %
5 %
Power Rating
50 mW
50 mW
Composition
Thick Film
Thick Film
Temperature Coefficient
200 ppm/°C
200 ppm/°C
Introduction Date2012-02-21
相关零件
PanasonicERJ-1GEJ111C
Res Thick Film 0201 110 Ohm 5% 1/20W ±200ppm/°C Molded SMD Pressed Carrier T/R
PanasonicERJ-1GEJ121C
Res Thick Film 0201 120 Ohm 5% 1/20W ±200ppm/°C Molded SMD Pressed Carrier T/R
Yageo GroupRC0201JR-07110RL
50mW Thick Film Resistors 25V ±5% ±200ppm/℃ 110Ω 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Yageo GroupRC0201JR-07100RL
Res Thick Film 0201 100 Ohm 5% 0.05W(1/20W) ±200ppm/C Pad SMD T/R
50mW Thick Film Resistors 30V ±5% ±200ppm/℃ 100Ω 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Res Thick Film 0201 120 Ohm 5% 0.05W(1/20W) ±200ppm/C Pad SMD T/R
描述
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.05W, 110ohm, 25V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 0201
0201 (0603Metric) FIXED RESISTOR ERJ 0.024Lx0.012W 0.60mmx0.30mm 0.05W 1/20W 110Ohm ±200ppm/C
ThickFilmChipResistor 0201 5%,HalogenFre 110 ohm 7 inch reel, Paper Tape
Thick Film Chip Resistor, 110 ½, 5 %, 0.05 W