Panasonic ERJ-1GEF3321C
Res Thick Film 0201 3.32K Ohm 1% 1/20W ±200ppm/°C Molded SMD Pressed Carrier T/R
数据表和文档
IHS
Datasheet6 页17 年前
JRH Electronics
Electro Sonic
DigiKey
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
SnapEDA
符号封装
下载
Ultra Librarian
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
备用零件
Price @ 1000
Stock
Authorized Distributors
5
Resistance
3.32 kΩ
3.32 kΩ
Case/Package
0201
Tolerance
1 %
1 %
Power Rating
50 mW
50 mW
Composition
Thick Film
Thick Film
Temperature Coefficient
200 ppm/°C
200 ppm/°C
Introduction Date2004-02-02
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
LTB Date2021-09-30
LTD Date2022-01-31
相关零件
Yageo GroupRC0201FR-073K32L
Res Thick Film 0201 3.32K Ohm 1% 0.05W(1/20W) ±200ppm/C Pad SMD T/R
PanasonicERJ-1GNF3321C
Res Thick Film 0201 3.32K Ohm 1% 0.05W ±200ppm/°C Molded SMD T/R
50mW Thick Film Resistors 25V ±1% ±200ppm/℃ 3.32kΩ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Yageo GroupRC0201FR-073K3L
Res Thick Film 0201 3.3K Ohm 1% 0.05W(1/20W) ±200ppm/C Pad SMD T/R
Yageo GroupRC0201FR-073K01L
50mW Thick Film Resistors 25V ±1% ±200ppm/℃ 3.01kΩ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
PanasonicERJ-1GNF3301C
Res Thick Film 0201 3.3K Ohm 1% 0.05W(1/20W) ±200ppm/C Pad SMD Automotive T/R
描述
Thick Film Chip Resistor, 0201, 1% 3.32K ohm, 7 in
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.05W, 3320ohm, 25V, 1% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 0201
3.32K ohm, 7 inch reel