Panasonic ERJ-14BQJR75U
Thick Film Low Ohmic Chip Resistor 1210 Rohs Compliant: Yes |Panasonic ERJ-14BQJR75U
数据表和文档
相关零件
Yageo GroupRL1210JR-070R75L
Low Ohmic Chip Resistor Thick Film 1210 750mOhm 5% Paper T/R
PanasonicERJ-14RQJR68U
Res Thick Film 1210 0.68 Ohm 5% 1/4W ±200ppm/°C Molded SMD Embossed Carrier T/R
PanasonicERJ-14RQJR82U
Thick Film Chip R,1210, Low Ohmic,5% Rohs Compliant: Yes |Panasonic ERJ14RQJR82U
KOA SpeerSR732ETTDR82J
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 0.66W, 0.82ohm, 0.7357V, 5% +/-Tol, Surface Mount, 1210
Res Thick Film 1210 0.75 Ohm 1% 0.5W(1/2W) ±200ppm/C Pad SMD Automotive T/R
PanasonicERJ-14BQFR75U
Thick Film Chip Resistor, 0402, 1/2W 5% 0.75ohm,
描述
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.5W, 0.75ohm, 0.6124V, 5% +/-Tol, 0,200ppm/Cel, Surface Mount, 1210
Panasonic ERJ14BQJR75U - Current Sensing Chip Resistors
RES, 0R75, 0.5W, 1210, THICK FILM;
Current Sensing Resistors Thick Film Type, 0.75½, 5%, 0.5W