Panasonic ERJ-12SF1623U
Res Thick Film 2010 162K Ohm 1% 0.75W(3/4W) ±100ppm/°C Molded SMD Embossed Carrier T/R
NRND
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet8 页5 年前
Panasonic
Master Electronics
Burklin Elektronik
DigiKey
库存历史记录
3 个月趋势:
Restocked
供应链
Lifecycle StatusNRND (Last Updated: 6 months ago)
Manufacturer Lifecycle StatusNRFND (Last Updated: 6 months ago)
相关零件
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 0.75W, 162000ohm, 400V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 2010
Yageo GroupRC2010FK-07162KL
750mW Thick Film Resistors ±100ppm/℃ ±1% 162kΩ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Yageo GroupRC2010FK-07150KL
Res Thick Film 2010 150K Ohm 1% 0.75W(3/4W) ±100ppm/C Pad SMD T/R
Res Thick Film 2010 150K Ohm 1% 0.75W(3/4W) ±100ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
Res Thick Film 2010 178K Ohm 1% 0.75W(3/4W) ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
General Purpose Chip Resistor Thick Film 2010 154kOhm 1% Emboss T/R
描述
Thick Film Chip Resistor, 2010, 3/4W 1% 162Kohm, 7 inch reel
Resistor, thick film, SMD 2010 (5025), 162 kΩ, 0.75 W, ±1 %, ERJ12SF1623U
Precision Thick Film Chip Resistor, 162000 ½, 1 %, 0.75 W
Panasonic SCT
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.75W, 162000ohm, 200V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 2010
2010 (5025Metric) FIXED RESISTOR ERJ 0.197Lx0.098W 5.00mmx2.50mm 0.75W 3/4W 162kOhm ±100ppm/C
Thick Film Resistors - SMD 2010 162Kohms 1% AEC-Q200