Panasonic ERA-8ARW8661V
1206 Thin Film Chip Resistor / 1206 SMD Resistor 0.05% 10PPM 8.66 Kohm
数据表和文档
Panasonic
Datasheet3 页10 年前
Electro Sonic
Panasonic SCT
库存历史记录
3 个月趋势:
-66.23%
供应链
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2013-10-22
相关零件
PanasonicERA-8ARW912V
Res Thin Film 1206 9.1K Ohm 0.05% 0.25W(1/4W) ±10ppm/C Pad SMD Automotive T/R