Panasonic ERA-8ARW9311V
1206 Thin Film Chip Resistor / 1206 SMD Resistor 0.05% 10PPM 9.31 Kohm
数据表和文档
Panasonic
Datasheet3 页10 年前
Electro Sonic
Panasonic SCT
供应链
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2013-10-22
相关零件
PanasonicERA-8ARW103V
Res Thin Film 1206 10K Ohm 0.05% 0.25W(1/4W) ±10ppm/C Pad SMD Automotive T/R
PanasonicERA-8ARW822V
Res Thin Film 1206 8.2K Ohm 0.05% 0.25W(1/4W) ±10ppm/C Pad SMD Automotive T/R
PanasonicERA-8ARW8451V
1206 THIN FILM CHIP RESISTOR / 1206 SMD RESISTOR 0.05% 10PPM 8.45KOHM
描述
Fixed Resistor, Thin Film, 0.25W, 9310ohm, 150V, 0.05% +/-Tol, 10ppm/Cel, Surface Mount, 1206
1206 Thin Film Chip Resistor Rohs Compliant: Yes |Panasonic ERA-8ARW9311V
Metal Film (Thin Film) Chip Resistors, 0.25W, 9310½, 0.05%, 1206, RoHS