Panasonic ERA-8ARW7321V
1206 Thin Film Chip Resistor / 1206 SMD Resistor 0.05% 10PPM 7.32 Kohm
Production
价格与库存
数据表和文档
Panasonic
Datasheet3 页10 年前
Electro Sonic
Panasonic SCT
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
供应链
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2013-10-22
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 6 months ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 6 months ago)
相关零件
PanasonicERA8ARW682V
Res Thin Film 1206 6.8K Ohm 0.05% 0.25W(1/4W) ±10ppm/C Pad SMD Automotive T/R