Panasonic ERA-8ARW6651V
1206 Thin Film Chip Resistor / 1206 SMD Resistor 0.05% 10PPM 6.65 Kohm
数据表和文档
3 个月趋势:
+0.00%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
SnapEDA
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2013-10-22
相关零件
PanasonicERA8ARW682V
Res Thin Film 1206 6.8K Ohm 0.05% 0.25W(1/4W) ±10ppm/C Pad SMD Automotive T/R
PanasonicERA-8ARW7151V
1206 THIN FILM CHIP RESISTOR / 1206 SMD RESISTOR 0.05% 10PPM 7.15KOHM
描述
Fixed Resistor, Thin Film, 0.25W, 6650ohm, 150V, 0.05% +/-Tol, 10ppm/Cel, Surface Mount, 1206
1206 Thin Film Chip Resistor Rohs Compliant: Yes |Panasonic ERA-8ARW6651V
ERA-8A FIXED RESISTOR 1206 (3216Metric) Chip Resistor ±0.05% ±10ppm/C 6.65kOhm 0.25W 1/4W
Metal Film (Thin Film) Chip Resistors, 0.25W, 6650½, 0.05%, 1206, RoHS