Panasonic ERA-8APB9532V
1206 Thin Film Chip Resistor / 1206 SMD Resistor 0.1% 15PPM 95.3 Kohm
数据表和文档
供应链
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2013-10-22
相关零件
TE ConnectivityRP73D2B100KBTG
Res Thin Film 1206 100K Ohm 0.1% 0.25W(1/4W) ±15ppm/C Pad SMD Cut Tape Medical