Panasonic ERA-6AED681V
Res Thin Film 0805 680 Ohm 0.5% 0.125W(1/8W) ±25ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Production
价格与库存
DistributorSKUMinPkg
UnikeyICERA-6AED681V29,5575KTape & Reel
7h
TMEERA6AED681V05K
9h
TTIERA-6AED681V020KTape & Reel
12h
NewarkERA6AED681V020KTape & Reel
Onlinecomponents.comERA-6AED681V05KBulk
数据表和文档
IHS
Datasheet7 页5 年前
Panasonic SCT
Arrow Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
Restocked
供应链
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2006-05-29
相关零件
PanasonicERA-6AED7150V
Res Thin Film 0805 715 Ohm 0.5% 0.125W(1/8W) ±25ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
PanasonicERJ6RBD6800V
Res Thick Film 0805 680 Ohm 0.5% 0.1W(1/10W) ±50ppm/C Pad SMD Automotive T/R
PanasonicERJ-PB6D6800V
Res Thick Film 0805 680 Ohm 0.5% 0.25W(1/4W) ±50ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
Yageo GroupRT0805DRE07634RL
Fixed Resistor, Thin Film, 0.125W, 634ohm, 150V, 0.5% +/-Tol, 50ppm/Cel, Surface Mount, 0805
描述
Fixed Resistor, Thin Film, 0.125W, 680ohm, 100V, 0.5% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0805
0805 Thin Film Chip Resistor Rohs Compliant: Yes |Panasonic ERA6AED681V
ERA-6A FIXED RESISTOR 0805 (2012Metric) Chip Resistor ±0.5% ±25ppm/C 680Ohm 0.125W 1/8W
Metal Film (Thin Film) Chip Resistors, 0.125W, 680½, 0.5%, 0805, RoHS