Panasonic ERA-6AED7150V
Res Thin Film 0805 715 Ohm 0.5% 0.125W(1/8W) ±25ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
数据表和文档
Panasonic
Datasheet3 页10 年前
JRH Electronics
3 个月趋势:
+0.00%
供应链
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2013-10-22
相关零件
PanasonicERA-6AED6490V
Res Thin Film 0805 649 Ohm 0.5% 0.125W(1/8W) ±25ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Yageo GroupRT0805FRE07715RL
Fixed Resistor, Thin Film, 0.125W, 715ohm, 150V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Surface Mount, 0805
Yageo GroupRC0805FR-07715RL
Res Thick Film 0805 715 Ohm 1% 0.125W(1/8W) ±100ppm/C Pad SMD T/R
Res Thick Film 0805 715 Ohm 1% 0.125W(1/8W) ±100ppm/°C Epoxy Resin Pad SMD Automotive T/R
Res Thick Film 0805 715 Ohm 1% 0.25W(1/4W) ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Yageo GroupRC0805FR-13715RL
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.125W, 715ohm, 150V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0805
描述
0805 THIN FILM CHIP RESISTOR / 0805 SMD RESISTOR 0.5% 25PPM 715 OHM
Fixed Resistor, Thin Film, 0.125W, 715Ohm, 100V, 0.5% +/-Tol, 25Ppm/Cel, Surface Mount, 0805
0805 Thin Film Chip Resistor Rohs Compliant: Yes |Panasonic ERA6AED7150V
Metal Film (Thin Film) Chip Resistors, 0.125W, 715½, 0.5%, 0805, RoHS