Panasonic ERA-6AED514V
0805 Thin Film Chip Resistor / 0805 SMD Resistor 0.5% 25PPM 510000 Ohm
Production
价格与库存
DistributorSKUMinPkg
UnikeyICERA-6AED514V34,7635KTape & Reel
3h
TTIERA-6AED514V020KTape & Reel
22h
NewarkERA6AED514V020KTape & Reel
Onlinecomponents.comERA-6AED514V05KBulk
Master ElectronicsERA-6AED514V05K
数据表和文档
IHS
Datasheet7 页5 年前
Panasonic SCT
Arrow Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
Restocked
供应链
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2006-05-29
相关零件
PanasonicERA-6AED4753V
Res Thin Film 0805 475K Ohm 0.5% 0.125W(1/8W) ±25ppm/C Pad SMD Automotive T/R
PanasonicERA-6AED474V
0805 THIN FILM CHIP RESISTOR / 0805 SMD RESISTOR 0.5% 25PPM 470000 OHM
PanasonicERA-6AED4993V
Res Thin Film 0805 499K Ohm 0.5% 0.125W(1/8W) ±25ppm/C Pad SMD T/R Automotive
Yageo GroupRT0805DRD07560KL
Fixed Resistor, Thin Film, 0.125W, 560000ohm, 150V, 0.5% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0805
Yageo GroupRE0805DR-07470KL
Surface Mount Chip Resistor, Thick Film, Re Series, 470 Kohm, 125 Mw, 0.5%, 150 V Rohs Compliant: Yes
描述
Fixed Resistor, Thin Film, 0.125W, 510000ohm, 100V, 0.5% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0805
0805 Thin Film Chip Resistor Rohs Compliant: Yes |Panasonic ERA6AED514V
Metal Film (Thin Film) Chip Resistors, 0.125W, 510000½, 0.5%, 0805, RoHS
Panasonic SCT
RES SMD 510K OHM 0.5% 1/8W 0805
0805 (2012Metric) FIXED RESISTOR ERA-6A 0.079Lx0.049W 2.00mmx1.25mm 0.125W 1/8W 510kOhm ±25ppm/C