Panasonic ERA-6AED2553V
Res Thin Film 0805 255K Ohm 0.5% 0.125W(1/8W) ±25ppm/C Pad SMD Automotive T/R
数据表和文档
IHS
Datasheet7 页5 年前
3 个月趋势:
Restocked
Introduction Date2013-10-22
相关零件
Yageo GroupRC0805FR-07255KL
Res Thick Film 0805 255K Ohm 1% 0.125W(1/8W) ±100ppm/C Pad SMD T/R
Res Thick Film 0805 255K Ohm 1% 0.25W(1/4W) ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
PanasonicERJ6ENF2553V
Res Thick Film 0805 255K Ohm 1% 0.125W(1/8W) ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Yageo GroupRT0805FRE07270KL
Fixed Resistor, Thin Film, 0.125W, 270000ohm, 150V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Surface Mount, 0805
Yageo GroupRT0805FRE07249KL
Fixed Resistor, Thin Film, 0.125W, 249000ohm, 150V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Surface Mount, 0805
描述
0805 THIN FILM CHIP RESISTOR / 0805 SMD RESISTOR, 0.5%, 25PPM, 255,000 OHM
Fixed Resistor, Thin Film, 0.125W, 255000ohm, 100V, 0.5% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0805
0805 Thin Film Chip Resistor Rohs Compliant: Yes |Panasonic ERA6AED2553V
Metal Film (Thin Film) Chip Resistors, 0.125W, 255000½, 0.5%, 0805, RoHS
Panasonic SCT
FIXED RESISTOR Chip Resistor 0.5% 25ppm/C 255kOhm 125mW