Panasonic ERA-6AED122V
Res Thin Film 0805 1.2K Ohm 0.5% 0.125W(1/8W) ±25ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
数据表和文档
Panasonic SCT
Arrow Electronics
Electro Sonic
库存历史记录
3 个月趋势:
-2.24%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Component Search Engine
符号封装
3D下载
相关零件
PanasonicERJ-6RBD1201V
Res Thick Film 0805 1.2K Ohm 0.5% 0.1W(1/10W) ±50ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Yageo GroupRT0805DRE071K24L
Fixed Resistor, Thin Film, 0.125W, 1240ohm, 150V, 0.5% +/-Tol, 50ppm/Cel, Surface Mount, 0805
PanasonicERJ-6RBD1101V
Res Thick Film 0805 1.1K Ohm 0.5% 0.1W(1/10W) ±50ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Res Thick Film 0805 1.3K Ohm 0.5% 0.1W(1/10W) ±50ppm/C Pad SMD Automotive T/R
描述
0805 THIN FILM CHIP RESISTOR / 0805 SMD RESISTOR, 0.5%, 25PPM, 1,200 OHM
Fixed Resistor, Thin Film, 0.125W, 1200ohm, 100V, 0.5% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0805
Res, 1K2, 0.005, Thin Film, 0805 Rohs Compliant: Yes |Panasonic ERA6AED122V
Metal Film (Thin Film) Chip Resistors, 0.125W, 1200½, 0.5%, 0805, RoHS
Panasonic SCT
RES SMD 1.2K OHM 0.5% 1/8W 0805
0805 (2012Metric) FIXED RESISTOR ERA-6A 0.079Lx0.049W 2.00mmx1.25mm 0.125W 1/8W 1.2kOhm ±25ppm/C