Panasonic ERA-6AEB1270V
Res Thin Film 0805 127 Ohm 0.1% 0.125W(1/8W) ±25ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
数据表和文档
IHS
Datasheet7 页5 年前
3 个月趋势:
Restocked
供应链
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2013-10-22
相关零件
Yageo GroupRT0805BRD07127RL
Fixed Resistor, Thin Film, 0.125W, 127ohm, 150V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0805
PanasonicERA6AEB121V
Res Thin Film 0805 120 Ohm 0.1% 0.125W ±25ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
PanasonicERA-6AEB1180V
Res Thin Film 0805 118 Ohm 0.1% 0.125W(1/8W) ±25ppm/C Pad SMD Automotive T/R
PanasonicERA6AEB1150V
Fixed Resistor, Thin Film, 0.125W, 115ohm, 100V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0805
Yageo GroupRT0805BRD07130RL
125mW Thin Film Resistor ±25ppm/℃ ±0.1% 130Ω 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Fixed Resistor, Thin Film, 0.125W, 124ohm, 150V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0805
描述
Fixed Resistor, Thin Film, 0.125W, 127ohm, 100V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0805
ERA SERIES THIN FILM SMNT RESISTOR 0805 CASE 127OHM +/-0.1% 0.125W +/-25PPM/DEGC
Metal Film (Thin Film) Chip Resistors, 0.125W, 127½, 0.1%, 0805, RoHS
Panasonic SCT
Thin Film Resistors - SMD 0805 127ohm 0.1% 25ppm
Surface Mount Thin Film Resistor, Aec-Q200 Era Series, 127 Ohm, 125 Mw, - 0.1%, 100 V Rohs Compliant: Yes |Panasonic ERA6AEB1270V
Panasonic ERA6AEB1270V - High Precision Chip Resistors
RES, 0805, 127R, 0.125W, METAL FILM; Resistor Case Style: 0805 [2012 Metric]; Resistance: 127ohm; Product Range: ERA6A Series; Voltage Rating: 100V; Resistor Element Material: Thin Film; Power Rating: 125mW; Resistance Toleran