Panasonic ERA-6AEB1130V
Res Thin Film 0805 113 Ohm 0.1% 0.125W(1/8W) ±25ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet7 页5 年前
Panasonic
RS (Formerly Allied Electronics)
Master Electronics
TME
库存历史记录
3 个月趋势:
Restocked
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 6 months ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 6 months ago)
相关零件
PanasonicERA6AEB121V
Res Thin Film 0805 120 Ohm 0.1% 0.125W ±25ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
PanasonicERA-6AEB1210V
Res Thin Film 0805 121 Ohm 0.1% 0.125W(1/8W) ±25ppm/C Pad SMD Automotive T/R
PanasonicERA6AEB1150V
Fixed Resistor, Thin Film, 0.125W, 115ohm, 100V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0805
Yageo GroupRT0805BRD07124RL
Fixed Resistor, Thin Film, 0.125W, 124ohm, 150V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0805
Yageo GroupRT0805BRD07110RL
125mW Thin Film Resistor 150V ±25ppm/℃ ±0.1% 110Ω 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Fixed Resistor, Thin Film, 0.125W, 120ohm, 150V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0805
Res Thin Film 0805 124 Ohm 0.1% 0.125W(1/8W) ±25ppm/C Pad SMD Automotive T/R
PanasonicERA6AEB111V
Res Thin Film 0805 110 Ohm 0.1% 0.125W ±25ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
Fixed Resistor, Thin Film, 0.125W, 115ohm, 150V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0805
描述
Fixed Resistor, Thin Film, 0.125W, 113ohm, 100V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0805
ERA SERIES THIN FILM SMNT RESISTOR 0805 CASE 113OHM +/-0.1% 0.125W +/-25PPM/DEGC
Metal Film (Thin Film) Chip Resistors, 0.125W, 113½, 0.1%, 0805, RoHS
Panasonic SCT
ERA Series 0805 113 Ohm ±0.1% 0.125 W ±25 ppm/°C Metal Film Chip Resistor
Surface Mount Chip Resistor, Thin Film, Aec-Q200 Era Series, 113 Ohm, 125 Mw, 0.1%, 100 V Rohs Compliant: Yes |Panasonic ERA6AEB1130V
Panasonic ERA6AEB1130V - High Precision Chip Resistors
RES, 0805, 113R, 0.125W, METAL FILM; Resistor Case Style: 0805 [2012 Metric]; Resistance: 113ohm; Product Range: ERA6A Series; Voltage Rating: 100V; Resistor Element Material: Thin Film; Power Rating: 125mW; Resistance Toleran
RESISTOR, 0805, 113R, 0.1%, 0.125W; Resistance:113ohm; Resistance Tolerance:± 0.1%; Power Rating:125mW; Voltage Rating:100V; Temperature Coefficient:± 25ppm/°C; Resistor Element Material:Thin Film; Resistor Case Style:0805; Resistor Mounting:SMD; External Depth:1.25mm; External Length / Height:0.5mm; External Width:2mm; No. of Pins:2; Operating Temperature Range:-55°C to +155°C; Series:ERA