Panasonic ERA-6AEB1050V
Res Thin Film 0805 105 Ohm 0.1% 0.125W(1/8W) ±25ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet7 页4 年前
Panasonic
RS (Formerly Allied Electronics)
Master Electronics
Future Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
Restocked
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 6 months ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 6 months ago)
相关零件
PanasonicERA-6AEB97R6V
Res Thin Film 0805 97.6 Ohm 0.1% 0.125W(1/8W) ±25ppm/C Pad SMD Automotive T/R
PanasonicERA-6AEB1130V
Res Thin Film 0805 113 Ohm 0.1% 0.125W(1/8W) ±25ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
PanasonicERA-6AEB95R3V
Res Thin Film 0805 95.3 Ohm 0.1% 1/8W ±25ppm/°C Molded SMD SMD Punched Carrier T/R
Yageo GroupRT0805BRD07100RL
125mW Thin Film Resistor 150V ±25ppm/℃ ±0.1% 100Ω 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Yageo GroupRT0805BRD07110RL
125mW Thin Film Resistor 150V ±25ppm/℃ ±0.1% 110Ω 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Fixed Resistor, Thin Film, 0.125W, 115ohm, 150V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0805
描述
Fixed Resistor, Thin Film, 0.125W, 105ohm, 100V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0805
ERA Series 0805 105 Ohm ±0.1% 0.125 W ±25 ppm/°C Metal Thin Film Chip Resistor
Metal Film (Thin Film) Chip Resistors, 0.125W, 105½, 0.1%, 0805, RoHS
Panasonic SCT
Surface Mount Chip Resistor, Thin Film, Aec-Q200 Era Series, 105 Ohm, 125 Mw, 0.1%, 100 V Rohs Compliant: Yes |Panasonic ERA6AEB1050V
Panasonic ERA6AEB1050V - High Precision Chip Resistors
RES, 0805, 105R, 0.125W, METAL FILM; Resistor Case Style: 0805 [2012 Metric]; Resistance: 105ohm; Product Range: ERA6A Series; Voltage Rating: 100V; Resistor Element Material: Thin Film; Power Rating: 125mW; Resistance Toleran