Panasonic ERA-3ARW432V
Res Thin Film 0603 4.3K Ohm 0.05% 0.1W ±10ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
Production
价格与库存
DistributorSKUMinPkg
UnikeyICERA-3ARW432V7,2425KTape & Reel
15h
TMEERA3ARW432V05K
14h
TTIERA-3ARW432V05KTape & Reel
19h
NewarkERA3ARW432V05KTape & Reel
Onlinecomponents.comERA-3ARW432V01KBulk
数据表和文档
IHS
Datasheet7 页4 年前
Panasonic
Master Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
3 个月趋势:
Restocked
相关零件
PanasonicERA3ARW392V
Res Thin Film 0603 3.9K Ohm 0.05% 0.1W ±10ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
PanasonicERA3ARB432V
Res Thin Film 0603 4.3K Ohm 0.1% 0.1W ±10ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
PanasonicERA3ARB472V
Res Thin Film 0603 4.7K Ohm 0.1% 0.1W ±10ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
Yageo GroupRT0603BRB074K7L
Fixed Resistor, Thin Film, 0.1W, 4700ohm, 75V, 0.1% +/-Tol, 10ppm/Cel, Surface Mount, 0603
125mW Thin Film Resistor 75V ±0.1% ±25ppm/℃ 4.3kΩ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Yageo GroupRT0603FRE074K3L
100mW Thin Film Resistor ±50ppm/℃ ±1% 4.3kΩ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
PanasonicERA3ARW472V
Res Thin Film 0603 4.7K Ohm 0.05% 0.1W ±10ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
描述
Fixed Resistor, Thin Film, 0.1W, 4300ohm, 75V, 0.05% +/-Tol, 10ppm/Cel, Surface Mount, 0603
0603 Thin Film Chip Resistor Rohs Compliant: Yes |Panasonic ERA3ARW432V
Metal Film (Thin Film) Chip Resistors, 0.1W, 4300½, 0.05%, 0603, RoHS
Panasonic SCT
METAL FILM SMNT RESISTOR 0603 CASE 4.3KOHM +/-0.05% 0.1W +/-10PPM/DEGC
RES SMD 4.3KOHM 0.05% 1/10W 0603