Panasonic EEHZA1J220XP
Cap Aluminum 22uF 63V 20% (6.3 X 7.7mm) SMD 0.08 Ohm 1500mA 5000 hr 105°C Embossed T/R
Production
价格与库存
数据表和文档
Upverter
Technical Drawing3 页6 年前
Future Electronics
Electro Sonic
JRH Electronics
Newark
库存历史记录
3 个月趋势:
-28.53%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Component Search Engine
符号封装
3D下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Country of OriginJapan, Malaysia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.22.00.20
Introduction Date2012-02-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 6 months ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 6 months ago)
相关零件
PanasonicEEHZA1H220P
SMD Polymer Hybrid Aluminum Electrolytic Capacitor, 22uF, 50V, 20%
PanasonicEEH-ZC1J220XP
Panasonic EEHZC1J220XP - Conductive Polymer Hybrid Aluminum Electrolytic Capacitors
PanasonicEEH-ZC1H220P
Conductive Polymer Hybrid Aluminum Electrolytic Capacitors, 22µF, 50V, -55 to 125¡C
KYOCERA AVXUCD1J220MCL1GS
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR UCD 63V 22muF ±20% 0.248Dia 6.30mm
United Chemi-ConEMVL500ADA220MF80G
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 50V, 20% +Tol, 20% -Tol, 22uF, 2826
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR UUL 50V 22muF ±20% 0.248Dia 6.30mm
描述
Avnet Japan
Panasonic EEHZA1J220XP - Conductive Polymer Hybrid Aluminum Electrolytic Capacitors
ZA Series 63 V 22 uF ±20% Polymer Hybrid Aluminum Electrolytic Capacitor
63V ±20% 22uF SMD,D6.3xL7.7mm Hybrid Aluminum Electrolytic Capacitors ROHS
CAPACITOR, ALUMINUM ELECTROLYTIC, HYBRID AL LYTIC CAP, SMT ZA SERIES, 105C
Aluminum Polymer Capacitors AEC_D6.3X7.7MM_SM 22µF ±20% 63V Ф6.30 x 7.70mm 80mΩ
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (solid Polymer), 63V, 20% +Tol, 20% -Tol, 22uF, Surface Mount, 2626