Panasonic EEH-ZC1J220XP
Panasonic EEHZC1J220XP - Conductive Polymer Hybrid Aluminum Electrolytic Capacitors
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet9 页6 年前
Upverter
Panasonic
Farnell
JRH Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
Restocked
供应链
Country of OriginJapan, Malaysia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.22.00.20
Introduction Date2012-01-13
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 6 months ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 6 months ago)
相关零件
PanasonicEEH-ZC1H220P
Conductive Polymer Hybrid Aluminum Electrolytic Capacitors, 22µF, 50V, -55 to 125¡C
PanasonicEEHZA1H220P
SMD Polymer Hybrid Aluminum Electrolytic Capacitor, 22uF, 50V, 20%
PanasonicEEHZA1J220XP
Cap Aluminum 22uF 63V 20% (6.3 X 7.7mm) SMD 0.08 Ohm 1500mA 5000 hr 105°C Embossed T/R
United Chemi-ConEMVL500ADA220MF80G
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 50V, 20% +Tol, 20% -Tol, 22uF, 2826
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR UUL 50V 22muF ±20% 0.248Dia 6.30mm
KYOCERA AVXUCD1H220MCL1GS
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR UCD 50V 22muF 卤20% 0.248Dia 6.30mm
描述
63V ㊣20% 22uF SMD,D6.3xL7.7mm Hybrid Aluminum Electrolytic Capacitors ROHS
CAPACITOR, ALUMINUM ELECTROLYTIC, HYBRID AL LYTIC CAP, SMT ZC SERIES, 125C
ZC (V) Series 63 V 22 uF 125°C 4 k Hrs SMT Hybrid Polymer Aluminum Capacitor
Cap Aluminum 22uF 63V 20% (6.3 X 7.7mm) Aluminum Cylindrical Can 0.08 Ohm 900mA 4000 hr 125°C T/R
Avnet Japan
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (solid Polymer), 63V, 20% +Tol, 20% -Tol, 22uF, Surface Mount, 2626
Aluminum Electrolytic Capacitor, 22Uf, 20%, 63V, Smd, Full Reel; Rango De Producto:Serie Zc; Capacidad:22Μf; Tensión Nominal:63V; Cubierta Del Condensador Ae:Radial - Smd; Diámetro:6.3Mm; Resistencia Esr:0.08Ohm; Altura:7.7Mm |Panasonic EEHZC1J220XP