Panasonic EEH-ZA1J560P
SMD Polymer Hybrid Aluminum Electrolytic Capacitor, 56uF, 63V, 20%
Production
价格与库存
数据表和文档
Panasonic
Datasheet2 页9 年前
Farnell
Master Electronics
Electro Sonic
JRH Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
-25.69%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Component Search Engine
符号封装
3D下载
SnapEDA
符号封装
3D下载
TraceParts
Ultra Librarian
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.22.00.20
Introduction Date2012-02-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 6 months ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 6 months ago)
相关零件
PanasonicEEH-ZC1J560P
Conductive Polymer Hybrid Aluminum Electrolytic Capacitors, 56µF, 63V, -55 to 125¡C