Panasonic EEEFK1V681AQ
Aluminum Electrolytic Capacitor, 680UF, 20%, 35V, SMD, Full Reel
数据表和文档
Farnell
Datasheet2 页10 年前
Datasheet0 页0 年前
RS (Formerly Allied Electronics)
Master Electronics
Newark
Future Electronics
供应链
Country of OriginJapan, Malaysia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.22.00.20
Introduction Date2008-07-28
相关零件
PanasonicEEV-FK1V681Q
Cap Aluminum 680uF 35V 20% (12.5 X 13.5mm) SMD 0.06 Ohm 1100mA 2000h 105°C T/R
Cornell DubilierAFK687M35H32T-F
Cap Aluminum Lytic 680uF 35V 20% (12.5 X 13.5mm) SMD 0.06 Ohm 1100mA 5000h 105C Automotive T/R