Cornell Dubilier AFK687M35H32T-F
Cap Aluminum Lytic 680uF 35V 20% (12.5 X 13.5mm) SMD 0.06 Ohm 1100mA 5000h 105C Automotive T/R
数据表和文档
Master Electronics
Electro Sonic
Sager Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
-33.41%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Component Search Engine
符号封装
3D下载
Ultra Librarian
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
相关零件
PanasonicEEV-FK1V681Q
Cap Aluminum 680uF 35V 20% (12.5 X 13.5mm) SMD 0.06 Ohm 1100mA 2000h 105°C T/R
PanasonicEEEFK1V681AQ
ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR, 680UF, 20%, 35V, SMD, FULL REEL
PanasonicEEEFP1C681AP
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR FP 16V 680muF 卤20% 0.394Dia 10.00mm
KYOCERA AVXUCD1C681MNL1GS
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR UCD 16V 680muF ±20% 0.394Dia 10.00mm
ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR- 25VOLTS, 680UF SMD, LOW IMPEDIANCE
United Chemi-ConEMVY350ARA681MKE0S
Cap Aluminum 680uF 35V 20% (12.5 X 13.5mm) SMD Cardboard T/R
描述
-55 °C to 105 °C, SMT Aluminum Electrolytic Capacitors - Lowest E.S.R., 105 °C 680µF 35V
Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD 680uF 35V 20% AEC-Q200
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 35V, 20% +Tol, 20% -Tol, 680uF, Surface Mount, 5953
Aluminum Electrolytic Capacitor, 680Uf, 35V, 20%, Smd, Full Reel; Rango De Producto:Serie Afk; Capacidad:680Μf; Tensión Nominal:35V; Cubierta Del Condensador Ae:Radial - Smd; Diámetro:12.5Mm; Resistencia Esr:0.06Ohm; Altura:13.5Mm |Cornell Dubilier AFK687M35H32T-F