Panasonic EEEFK1V471AQ
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR FK 35V 470muF ±20% 0.492Dia 12.50mm
数据表和文档
Panasonic
Datasheet2 页10 年前
Farnell
RS (Formerly Allied Electronics)
JRH Electronics
Newark
相关零件
PanasonicEEV-FK1V471Q
Cap Aluminum 470uF 35V 20% (12.5 X 13.5mm) SMD 0.06 Ohm 1100mA 2000h 105°C T/R
Cornell DubilierAFK477M35H32T-F
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR AFK 35V 470muF ±20% 0.492Dia 12.50mm
Cornell DubilierAFK477M35H32B-F
Cap Aluminum Lytic 470uF 35V 20% (12.5 X 13.5mm) SMD 0.06 Ohm 1100mA 5000h 105C Automotive Bulk
United Chemi-ConEMVY350ARA471MKE0S
Cap Aluminum Lytic 470uF 35V 20%( 12.5 X 13.5mm) SMD 820mA 5000h 105C Automotive T/R
ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR, 470UF 35V DC, CD SERIES 5000H 12.5(DIA.)X13.5MM
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR TLV 35V 470muF ±20% 0.492Dia 12.50mm
描述
ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR, 470UF, 20%, 35V, SMD, FULL REEL
Panasonic EEEFK1V471AQ - Aluminum Electrolytic Capacitors (Surface Mount Type)
Cap Aluminum 470uF 35V 20% (12.5 X 13.5mm) SMD 1100mA 5000 hr 105°C T/R
Avnet Japan
Capacitor,Alum Electrolytic,Cap 470 uF,Tol 20%,Vol-Rtg 35 VDC,SMT,12.5x13.5,CT
470uF 35V 825mA@120Hz ±20% SMD,D12.5xL13.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS
Aluminum Electrolytic Capacitors, 35V, 470µF, -55¡C to +105¡C, RoHS
Panasonic SCT
ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 35V, 20% +Tol, 20% -Tol, 470uF, Surface Mount, 5353
EEE-FK Series 35 V 470 uF Ø 12.5 x 13.5 mm 105 °C High-Temp SMT Electrolytic
Aluminum Electrolytic Capacitor, 470Uf, 20%, 35V, Smd, Full Reel; Capacitor Case/Package:Radial Can - Smd; Capacitance:470Μf; Voltage(Dc):35V; Esr:-; Lifetime @ Temperature:2000 Hours @ 85°C; Polarity:Polar; Product Range:Fk Seriesrohs Compliant: Yes |Panasonic EEE-FK1V471AQ