Panasonic ECQ-V1H104JL3
Cap Film 0.1uF 50V PET 5% (7.3 X 4 X 5mm) Radial 5mm 105°C Ammo Pack
EOL
价格与库存
数据表和文档
Panasonic
Datasheet3 页7 年前
IHS
Newark
Master Electronics
Verical
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.25.00.70
Introduction Date2000-03-09
Lifecycle StatusEOL (Last Updated: 6 months ago)
Manufacturer Lifecycle StatusEOL (Last Updated: 6 months ago)
相关零件
Yageo GroupR82DC3100DQ50J
Film Capacitor, Polyethylene Terephthalate, 63V, 5% +Tol, 5% -Tol, 0.1uF, Through Hole Mount
Yageo GroupR82DC3100AA50J
Cap Film 0.1uF 63V PET 5%( 7.2 X 2.5 X 6.5mm) Radial Stacked 5mm 105C Bulk Automotive AEC-Q200
Cap Film 0.1uF 63V PET 5% (7.3 X 2.5 X 6.5mm) Radial Wound 5mm 125C Automotive Ammo
Cap Film 0.1uF 63V PET 5% (7.3 X 2.5 X 6.5mm) Radial Wound 5mm 125C Automotive Bulk
Cap Film 0.1uF 63V PET 5% (7.3 X 2.5 X 6.5mm) Radial Stacked 5mm 125C Automotive T/R
Yageo GroupR82DC3100Z350J
描述
Film Capacitor, Plastic, 50V, 5% +Tol, 5% -Tol, 0.1uF, Through Hole Mount
Capacitor;Polyester Metallized;Cap 0.1 uF;Tol 5%;Vol-Rtg 50 VDC;Radial;CRMP;T&A
Film Capacitor, 0.1 uF, 50 V, ± 5%, Metallized PET, Radial Leaded
Panasonic ECQV1H104JL3 - Film Capacitors (Electronic Equipment Use)
Film Chip Capacitor, 100V, 0.039µF, -40 to +105 ¡C, RoHS
Panasonic SCT
CAPACITOR POLYESTER FILM, 0.10UF, 50VDC, 5%, RADIAL
CAPACITOR POLY FILM, 0.10UF, 50VDC, ±5%,; CAPACITOR POLY FILM, 0.10UF, 50VDC, ±5%, RAD; Capacitance:0.10µF; Capacitance Tolerance:± 5%; Capacitor Dielectric Type:Polyester (PET); Voltage Rating:50VDC; Life Time @ Temperature:(Not Available); Capacitor Terminals:Radial Leaded