Panasonic ECE-S1EG103N
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 25V, 20% +Tol, 20% -Tol, 10000uF, Through Hole Mount
Obsolete
数据表和文档
IHS
Datasheet12 页26 年前
DigiKey
供应链
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
PanasonicEEU-HD1E103
Radial Can ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR HD 25V 10000muF ±20% 0.709Dia 18.00mm
United Chemi-ConEKMH250VSN103MP40T
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 25V, 20% +Tol, 20% -Tol, 10000uF
KYOCERA AVXUVK1E103MHD
Radial Can ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR UVK 25V 10000muF ±20% 0.709Dia 18.00mm
Radial Can ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR PK 25V 10000muF ±20% 0.709Dia 18.00mm
United Chemi-ConESMH250VSN103MP40T
Wurth Elektronik860010483029
WCAP-ATG8 Aluminum Electrolytic Capacitors
描述
CAP ALUM 10000UF 20% 25V SNAP