Panasonic ECE-A1VN220U
Cap Aluminum 22uF 35V 20% (6.3 X 11.2mm) Radial 2.5mm 80mA 2000h 85°C Bulk
Production
价格与库存
数据表和文档
Panasonic
Datasheet3 页10 年前
Farnell
Newark
JRH Electronics
TME
库存历史记录
3 个月趋势:
Restocked
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Component Search Engine
符号封装
3D下载
SnapEDA
符号封装
下载
Ultra Librarian
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Country of OriginMalaysia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.22.00.20
Introduction Date1998-03-24
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 6 months ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 6 months ago)
相关零件
KYOCERA AVXUVR1E220MDD1TD
Radial Can ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR UVR 25V 22muF ±20% 0.197Dia 5.00mm
NichiconUVR1E220MDA
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 25V, 20% +Tol, 20% -Tol, 22uF, Through Hole Mount
PanasonicECA1VM220
M Series 35 V 22 uF 85 °C Ø 5 x 11 mm LS=2mm Radial Aluminum Electrolytic Cap
PanasonicECA-1EM220
Cap Aluminum 22uF 25V 20% Aluminum Cylindrical Can 2000 hr 85°C Bag
KYOCERA AVXUPM1V220MDD
Radial Can ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR UPM 35V 22muF ±20% 0.197Dia 5.00mm
PanasonicECE-A1EN220XB
Radial Can ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR SU 25V 22muF ±20% 0.197Dia 5.00mm
描述
Radial Can ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR SU 35V 22muF ±20% 0.248Dia 6.30mm
Panasonic ECEA1VN220U - Aluminum Electrolytic Capacitors (Radial Lead Type)
Aluminum Electrolytic Capacitor, Non-polarized, Aluminum (wet), 35V, 20% +Tol, 20% -Tol, 22uF, Through Hole Mount
ECE-SU (Bi-Polar) Series 35 V 22 uF Ø 6.3 x 11.2 mm LS=2.5 mm 85°C Electrolytic
Aluminum Electrolytic Capacitors, 22uF, 35V, -40 to 85¡C