Panasonic ECE-A1VKS220I
Cap Aluminum Lytic 22uF 35V 20% (6.3 X 5mm) Radial 2.5mm 60mA 1000h 85C Automotive Ammo
数据表
价格与库存
数据表和文档
Master Electronics
Datasheet9 页10 年前
Electro Sonic
Future Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
+9.75%
备用零件
Price @ 1000
Stock
62,281
Authorized Distributors
6
Capacitance
22 µF
22 µF
22 µF
Mount
Through Hole
PCB, Through Hole
PCB, Through Hole
Case/Package
Radial
Radial
Voltage Rating (DC)
35 V
35 V
35 V
Tolerance
20 %
20 %
20 %
ESR (Equivalent Series Resistance)
Life (Hours)
1000 hours
1000 hours
Ripple Current
60 mA
60 mA
60 mA
Height - Seated (Max)
5.9944 mm
5.0038 mm
5.0038 mm
相关零件
PanasonicECE-A1VKA220
Cap Aluminum 22uF 35V 20% (6.3 X 7mm) Radial 2.5mm 60mA 1000h 85°C Bulk
NichiconUMT1V220MDD
22uF 35V 卤20% 48mA@120Hz Plugin Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 35V, 20% +Tol, 20% -Tol, 22uF
NichiconUMW1V220MDD
22uF 35V 卤20% Plugin Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS
PanasonicEEAGA1V220
Radial Can ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR GA 35V 22muF ±20% 0.248Dia 6.30mm
PanasonicECEA1EKA220
Panasonic ECEA1EKA220 - Aluminum Electrolytic Capacitors (Radial Lead Type)
描述
KS Series 35 V 22 µF 6.3 x 5 mm LS=2.5 mm Radial Aluminum Electrolytic Capacitor
KS ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR Radial Can aluminum electrolytic capacitor 0.248Dia 6.30mm ±20% 22muF 35V