Panasonic ECA-1JHG220I
Panasonic ECA1JHG220I - Aluminum Electrolytic Capacitors (Radial Lead Type)
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet12 页7 年前
Panasonic
JRH Electronics
TME
Electro Sonic
库存历史记录
3 个月趋势:
Restocked
供应链
Country of OriginMalaysia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.22.00.20
Introduction Date1998-03-24
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 6 months ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 6 months ago)
相关零件
PanasonicECA1HHG220
Cap Aluminum 22uF 50V 20% (5 X 11mm) Radial Aluminum Cylindrical Can 2mm 65mA 1000 hr 105C Bulk
NichiconUVY1J220MDD
Radial Can ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR UVY 63V 22muF ±20% 0.197Dia 5.00mm
United Chemi-ConEKMG630ELL220ME11D
Cap Aluminum Lytic 22uF 63V 20%( 5 X 11mm) Radial 2mm 71mA 1000h 105C Automotive Bulk
PanasonicECA-1HHG220I
Panasonic ECA1HHG220I - Aluminum Electrolytic Capacitors (Radial Lead Type)
United Chemi-ConEKMG630ETC220ME11D
Cap Aluminum Lytic 22uF 63V 20% (5 X 11mm) Radial 5mm 71mA 1000h 105°C Ammo Pack
NichiconURZ1J220MDD
Radial Can ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR URZ 63V 22muF ±20% 0.248Dia 6.30mm
PanasonicECA-1JHG220
Radial Can ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR NHG 63V 22muF ±20% 0.197Dia 5.00mm
PanasonicECA1JHG220B
Panasonic ECA1JHG220B - Aluminum Electrolytic Capacitors (Radial Lead Type)
描述
CAP, 22UF, 63V, ALU ELEC, RADIAL; Available until stocks are exhausted Alternative available
22 F 63 V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs 105C
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 63V, 20% +Tol, 20% -Tol, 22uF, Through Hole Mount
NHG ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR Radial Can aluminum electrolytic capacitor 0.197Dia 5.00mm ±20% 22muF 63V
Aluminum Electrolytic Capacitors, 22uF, 63V, -55 to 105¡C
Panasonic SCT
Cap, 22Uf, 63V, Alu Elec, Radial Rohs Compliant: Yes |Panasonic ECA1JHG220I