Orion OD1238-24HB01A
AXIAL FAN, 105CFM, 43DB, 24VDC, 120X38mm; Supply Voltage VDC: 24V; Fan Frame Type: Square;
Production
数据表和文档
Future Electronics
Datasheet1 页10 年前
IHS
Orion
RS (Formerly Allied Electronics)
Electro Sonic
库存历史记录
3 个月趋势:
-6.91%
供应链
Country of OriginCHINA
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8414.59.6590
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
相关零件
OD1238 Series 2800 RPM 120 x 120 x 38 mm 140 CFM 24 V Dual Ball Bearing DC Fan