Orion OD1225-24HB01A
120 mm x 120 mm x 25 mm Tube Axial Fan 24 VDC Ball Bearing 120CFM 42dBA 12" Wires Tach Output
Production
价格与库存
数据表和文档
Future Electronics
Datasheet1 页10 年前
Datasheet1 页0 年前
3 个月趋势:
-0.87%