onsemi SGS23N60UFDTU
Trans IGBT Chip N-CH 600V 23A 73000mW 3-Pin(3+Tab) TO-220F Rail
Obsolete
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet10 页25 年前
onsemi
Fairchild Semiconductor
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%