onsemi NSV45020AT1G
LED Driver, Constant Current Regulator, 20 mA, 45 V
Production
价格与库存
数据表和文档
Upverter
Datasheet9 页12 年前
Technical Drawing1 页6 年前
IHS
Electro Sonic
onsemi
Master Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
-18.68%
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 onsemi NSV45020AT1G 符号、封装和 3D STEP 模型。
来源eCADmCAD文件
Component Search Engine
符号封装
3D下载
EE Concierge
符号封装
SnapEDA
封装
下载
Ultra Librarian
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
备用零件
Price @ 1000
Stock
Authorized Distributors
6
Case/Package
LSOP
LSOP
Number of Pins
2
Number of Outputs
1
Min Input Voltage
0 V
Max Input Voltage
45 V
45 V
Max Output Current
22 mA
Output Voltage
Efficiency
Min Output Voltage
Max Output Voltage
7.5 V
Min Operating Temperature
-55 °C
-55 °C
Max Operating Temperature
150 °C
150 °C
供应链
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8542.39.00.60
Introduction Date2014-04-24
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 5 years ago)
相关零件
Diodes Inc.AL5809-20S1-7
60V -40℃~+125℃ 1 Linear constant current driver 20mA 2.5V~60V SOD-123 LED Drivers ROHS
LED Driver, Constant Current Regulator, 50 V, 10 mA
LED Driver, Constant Current Regulator, 30 mA, 45 V
Diodes Inc.AL5809-50S1-7
IC LED DRVR LIN PWM 50MA SOD123 / LED Driver IC 1 Output Linear PWM Dimming 50mA SOD-123
Led Driver, Cc/Linear, -40 To 125Deg C Rohs Compliant: Yes |Diodes Inc. AL5809-40S1-7
描述
LED Lighting Driver ICs SOD 123 20MA 10% CCR
LED DRVR 1-CH PWM 0.022A 2-Pin SOD-123 T/R
LED, AC/DC DRIVER, LINEAR, SOD-123-2;
IC CURRENT REGULATOR 10% SOD123