onsemi NSI45030ZT1G
LED Driver, Constant Current Regulator, 30 mA, 45 V
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet9 页14 年前
Master Electronics
Future Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%