onsemi NSI45030AZT1G
LED Driver, Linear, 0V to 45V input, 2 Outputs, 1 MHz Switch. Frequency, 30 mA out, SOT-223-4
数据表和文档
IHS
Datasheet9 页14 年前
Master Electronics
HQonline
Newark
库存历史记录
3 个月趋势:
-33.59%