onsemi NCP303LSN27T1G
NCP303 Series 2.7 V Threshold 10 V Supply Voltage Supervisor Detector - TSOP-5
EOL
价格与库存
数据表和文档
Augswan
Datasheet26 页11 年前
IHS
HQonline
onsemi
Upverter
库存历史记录
3 个月趋势:
-46.11%
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 onsemi NCP303LSN27T1G 符号、封装和 3D STEP 模型。
来源eCADmCAD文件
Component Search Engine
符号封装
3D下载
EE Concierge
符号封装
SnapEDA
封装
3D下载
Ultra Librarian
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Country of OriginMalaysia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8542.39.00.60
Introduction Date2000-05-01
Lifecycle StatusEOL (Last Updated: 2 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusLAST SHIPMENTS (Last Updated: 2 years ago)
相关零件
NCP300 Series 2.7 V Threshold 10 V Supply Voltage Supervisor Detector - TSOP-5
NCP302 Series 2.7 V Threshold 10 V Supply Voltage Supervisor Detector - TSOP-5
NCP301 Series 2.7 V Threshold 10 V Supply Voltage Supervisor Detector - TSOP-5
描述
Processor Supervisor 2.7V 1 Active Low/Open Drain 5-Pin TSOP T/R / IC VOLTAGE DETECT 2.7V 5TSOP
Voltage Detector Series with Programmable Delay and Open Drain N-Channel Output 2.7 V, Reset Low
V DETECTR, 2.7VTH, OP DRN, ACT LW, 5TSOP; Threshold Voltage: 2.7V; No. of Supervisors / Monitors: 1Monitors; Supply Voltage Min: 800mV; Supply Voltage Max: 10V; Reset Type: Active-Low; Digital IC Case: TSOP; No. of Pins: 5Pins;