onsemi NCP301LSN27T1G
NCP301 Series 2.7 V Threshold 10 V Supply Voltage Supervisor Detector - TSOP-5
EOL
价格与库存
数据表和文档
Upverter
Technical Drawing1 页5 年前
Datasheet26 页8 年前
Newark
HQonline
onsemi
IHS
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 onsemi NCP301LSN27T1G 符号、封装和 3D STEP 模型。
来源eCADmCAD文件
EE Concierge
符号封装
Ultra Librarian
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Country of OriginMalaysia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8542.39.00.60
Introduction Date2000-07-01
Lifecycle StatusEOL (Last Updated: 2 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusLAST SHIPMENTS (Last Updated: 2 years ago)
相关零件
NCP303 Series 2.7 V Threshold 10 V Supply Voltage Supervisor Detector - TSOP-5
NCP300 Series 2.7 V Threshold 10 V Supply Voltage Supervisor Detector - TSOP-5
NCP302 Series 2.7 V Threshold 10 V Supply Voltage Supervisor Detector - TSOP-5
描述
Voltage Detector Series with Open Drain N-Channel Output 2.7 V, Reset Low
NCP301LSN27T1G, VOLTAGE SUPERVISOR 2.754V MAX., 5-PIN TSOP
VOLTAGE DETECTOR Power Supply Support Circuit, Fixed, 1 Channel, +2.7V, CMOS, PDSO5
Processor Supervisor 2.7V 1 Active Low/Open Drain 5-Pin TSOP T/R
V DETECTR, 2.7VTH, OP DRN, ACT LW, 5TSOP; Threshold Voltage: 2.7V; No. of Supervisors / Monitors: 1Monitors; Supply Voltage Min: 800mV; Supply Voltage Max: 10V; Reset Type: Active-Low; Digital IC Case: TSOP; No. of Pins: 5Pins;