onsemi MC10E457FNR2
Multiplexer, 10E Series, 3-Func, 2 Line Input, 1 Line Output, Complementary Output, ECL, PQCC28
Obsolete
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet9 页19 年前
Datasheet3 页0 年前
SHENGYU ELECTRONICS
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
备用零件
Price @ 1000
Stock
75,325
Authorized Distributors
2
Case/Package
PLCC
PLCC
Number of Pins
28
Logic Function
Mux
Multiplexer, Mux
Multiplexer, Mux
Number of Inputs
2
Number of Outputs
1
Number of Circuits
3
Low Level Output Current
50 mA
50 mA
High Level Output Current
Supply Type
Dual
Dual
Min Supply Voltage
4.2 V
4.2 V
4.2 V
Max Supply Voltage
5.7 V
5.7 V
5.7 V
Number of Channels
供应链
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8542.39.00.60
Introduction Date1993-12-01
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
LTB Date2011-10-08
LTD Date2012-04-08
相关零件
Differential ECL/PECL Multiplexer, 100E, 3 Channel, 2:1, 4.2 V to 5.7 V, 28 Pins, PLCC
Lead Free RoHS Compliant QUAD COMPLEMENTARY Multiplexer -40C~85C -50mA 4.57mm -4.5V
Multiplexer, 10E Series, 3-Func, 4 Line Input, 1 Line Output, Complementary Output, ECL, PQCC28
描述
Contains Lead Non-RoHS Compliant QUAD COMPLEMENTARY Multiplexer -40C~85C 4.57mm ±4.2V~5.7V 700ps
5V ECL Triple Differential 2:1 Multiplexer | IC MUX TRPL DIFF 2:1 ECL 28-PLCC