onsemi FAN23SV20MAMPX
Conv DC-DC 7V to 18V Synchronous Step Down Single-Out 0.6V to 5.5V 20A 34-Pin PQFN EP T/R
Obsolete
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet0 页0 年前
Datasheet0 页0 年前
onsemi
Farnell
Newark
Fairchild Semiconductor
供应链
Country of OriginPhilippines
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8542.39.00.60
Introduction Date2016-07-22
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 3 days ago)
LTB Date2020-11-13
LTD Date2021-05-13
Manufacturer Lifecycle StatusOBSOLETE (Last Updated: 3 days ago)
相关零件
BUCK, SYNCH, ADJ, 15A, 1MHZ, 34PQFN; Primary Input Voltage:15V; No. of Outputs:1
BUCK, SYNCH, ADJ, 6A, 1.5MHZ, 34PQFN; Primary Input Voltage:15V; No. of Outputs:
Texas InstrumentsTPS40131RHBT
Two-Phase Synchronous Buck Controller w/Integrated Mosfet Drivers 32-VQFN -40 to 85
Texas InstrumentsTPS65280RGER
5.5V to 18V input, fixed 5V output, 4A synchronous buck converter with dual load switches 24-VQFN -40 to 85
描述
20A SYNCHRONOUS BUCK REGULATOR, PQFN-34
20 A Synchronous Buck Regulator