onsemi 1.5KE100CARL4
Trans Voltage Suppressor Diode, 1500W, 85.5V V(RWM), Bidirectional, 1 Element, Silicon
Obsolete
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet7 页19 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
备用零件
Price @ 1000
Stock
86,117
Authorized Distributors
2
Polarity
Bidirectional
Bidirectional
Number of Unidirectional Channels
Number of Bidirectional Channels
1
Breakdown Voltage
100 V
100 V
100 V
Clamping Voltage
137 V
178 V
178 V
Peak Pulse Power
1.5 kW
1.5 kW
1.5 kW
Peak Pulse Current
56 A
56 A
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.10.00.50
Introduction Date1994-05-01
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
描述
Diode TVS Single Bi-Dir 85.5V 1.5KW 2-Pin Case 41A-04 T/R
1500 W BIDIRECTIONAL SILICON TVS DIODE