Omron Z-15EW2S55-B7-K
Z Panel SPDT Screw Snap Switch 15A 250V 1.3N
数据表
价格与库存
数据表和文档
Sager Electronics
Datasheet28 页3 年前
Datasheet28 页10 年前
相关零件
Switch Snap Action SPDT Short Roller Lever Screw 15A 480VAC 250VDC 1.56N Screw Mount
Snap Action Switch, Hinge Roller, Lever Actuator, SPDT, 15 A at 480 V AC Contact Rating
Switch Snap Action SPDT Roller Plunger Screw 15A 480VAC 250VDC 3.42N Panel Mount/Screw Mount
HoneywellBA-R358-A2
Switch Snap Action N.O./N.C. SPDT Plunger 16A 480VAC 745.7VA 2.78N Screw Mount Screw
HoneywellBZ-R330-P4
Snap Acting/Limit Switch, SPDT, Momentary, 0.43mm, Screw Terminal, Panel Mount
HoneywellBZ-R370-P5
描述
SWITCH SNAP ACTION SPDT 15A 125V