Omron V-15G-1B6-K
SWITCH SNAP ACTION SPDT 15A 250V | Omron Electronic Components V-15G-1B6-K
数据表
价格与库存
数据表和文档
Master Electronics
Datasheet16 页21 年前
Sager Electronics
Electro Sonic
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
相关零件
Switch Snap Action N.O. SPST Pin Plunger Screw Mount
Switch Snap Action N.O./N.C. SPDT Pin Plunger Screw 10A 250VAC 250VDC 1.96N Screw Mount
Switch Snap Action N.O./N.C. SPDT Pin Plunger Screw 15A 250VAC 250VDC 1.96N Screw Mount
HoneywellV3-101
Snap Acting/Limit Switch, SPDT, Momentary, 0.5A, 125VDC, 2.21mm, Screw Terminal, Plastic Plunger Actuator, Panel Mount
Snap-Action Switches SPDT 10A QC TERM
C&K ComponentsTF2CHK6SP0060C
Snap Acting/Limit Switch, SPDT, Momentary, Screw Terminal, Plunger Actuator, Panel Mount
描述